Мені потрібен спонсор для United for Ukraine U4U UFU

Для більш ефективного пошуку спонсора, залиште своє повідомлення в нашій фейсбук групі

Перш ніж заповнювати форму, будь ласка, прочитайте інструкцію — FAQ-UKRAINE *

Рекомендуємо, зробити публікацію в нашій Facebook групі, щоб підняти собі шанси знайти спонсора.
Відправляючи цю форму, ви погоджуєтеся звільнити і назавжди звільнити і захистити всіх творців, розробників, дизайнерів, веб-майстрів і адміністраторів веб-сайту sponsorua.com («Веб-сайт») і всіх їх агентів, співробітників і представників (разом «SponsorUA. com») від будь-якої відповідальності, претензій і вимог будь-якого виду або характеру, як за законом, так і по праву справедливості, які виникають або можуть в подальшому виникнути в результаті використання Вами Веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись, будь-які претензії щодо грошових збитків, втрати або пошкодження майна, тілесних ушкоджень, протиправної смерті, переслідувань будь-якого виду, вторгнення в приватне життя будь-якого виду, а також будь-які збитки, пов’язані з втратою репутації або емоційними стражданнями, які виникли в результаті дій або бездіяльності спонсора, з яким Ви будете зведені через Веб-сайт.
Ви розумієте і визнаєте, що sponsorua.com не проводить жодних перевірок або інших процедур перевірки щодо прихильників, які реєструються на Веб-сайті. sponsorua.com не може і не гарантує, що прихильник, з яким ви будете з’єднані, є доброчесною людиною або має добрі наміри. Веб-сайт існує виключно для того, щоб допомогти знайти людей, які стверджують, що вони є українцями, які потребують прихильників в рамках програми «Єдність заради України», з людьми, які стверджують, що вони хочуть стати прихильниками. Відповідальність за перевірку прихильника та забезпечення Вашої фізичної та фінансової безпеки лежить виключно на Вас. Цим Ви прямо і конкретно приймаєте на себе всі ризики, як відомі, так і невідомі Вам, щодо заподіяння шкоди в результаті Вашої ВЗАЄМОДІЇ з прихильником, знайденим за допомогою веб-сайту.
Ви також розумієте і визнаєте, що форма I-134 — Декларація про фінансову підтримку, яку Ваш спонсор підписує в рамках програми «Єдність заради України», не є юридично зобов’язуючою для спонсора.  Ви не зможете притягнути мецената до відповідальності за ненадання Вам фінансової підтримки, медичного страхування, житла, транспорту або будь-якої іншої допомоги. Ви розумієте і визнаєте, що Ви можете не мати права на отримання будь-якої фінансової, житлової або іншої допомоги від федерального уряду або уряду штату після прибуття до Сполучених Штатів, і що схвалення Вашої заяви на отримання дозволу на роботу може зайняти багато місяців. Фінансова відповідальність за Ваш добробут лежить на Вас. Цим Ви прямо і конкретно берете на себе всі ризики, пов’язані з бідністю, бездомністю, неможливістю отримати доступ до медичних послуг, критично важливих ліків та інших життєво необхідних речей.

Якщо у вас проблеми із заповненням форми пишіть на імейл: contact@sponsorua.com